AKTYWNOŚĆ I MŁODZIEŃCZY POWER

Znamy się na organizowaniu czasu młodym. Potrafimy rozpędzić ich kreatywność, podsunąć pomysły na konstruktywne spędzanie czasu i wzbudzić “sportową żyłkę”. Skorzystaj z naszego doświadczenia lub zrealizuj własny pomysł na wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek h2o powstał z myślą o rozwoju potencjału młodych ludzi. Jest wymarzonym miejscem dla poszukiwaczy wodnych i lądowych aktywności oraz miłośników przyrody. Blisko natury, nad czystymi akwenami, z komfortowymi warunkami wypoczynku i rekreacji – tutaj zrealizujesz wycieczki, z których młodzież wróci bogatsza o wspomnienia dobrze spędzonego czasu i nowe umiejętności.

Dzięki młodzieńczej energii oraz współpracy specjalistów z różnych zakątków Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych, stworzyliśmy unikalne miejsce dla aktywnego relaksu i rozwoju. Umiejscowiliśmy je na obszarze, którego urok można odkrywać bez końca.

0

UCZESTNIKÓW NASZYCH WYCIECZEK

0

ZORGANIZOWANYCH WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

0

ZORGANIZOWANYCH WYCIECZEK KILKUDNIOWYCH

0

INSPIRUJĄCYCH ATRAKCJI I PROGRAMÓW

WYCIECZKI SZKOLNE

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

Pobyt daleko od domu to sprawdzian dojrzałości i odwagi. Często dość trudny dla dzieci w wieku szkolnym. Sprawimy, że poczują się doskonale, a proponowane aktywności całkowicie je pochłoną!

Wszystkie poniższe scenariusze można łączyć w pakiety, planując wycieczkę kilkudniową.

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

Młodzież pod koniec szkoły podstawowej często dopiero odkrywa swoje pasje i uświadamia predyspozycje. Lubi mieć wybór. Warto przedstawić jej szeroki wachlarz aktywności, które mają szansę stać się źródłem satysfakcji i obudzić nowe umiejętności.

Wszystkie poniższe scenariusze można łączyć w pakiety, planując wycieczkę kilkudniow

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

U progu dorosłości pragnie się spędzać czas po swojemu, dlatego proponując wypoczynek młodzieży, trzeba dobrze znać jej preferencje. Licealiści i uczniowie technikum docenią szczególnie takie zajęcia, które będą dla nich wyzwaniem.

Wszystkie poniższe scenariusze można łączyć w pakiety, planując wycieczkę kilkudniową.

Masz pytania?

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz przekażemy Ci spersonalizowaną ofertę.