POZNAJ NAS

Wyzwalamy pasję i młodzieńczą energię. Właścicielem ośrodka jest stowarzyszenie FALA, którego misją jest tworzenie atrakcyjnej przestrzeni aktywności dla młodych ludzi. Ośrodek h2o jest taką przestrzenią – nowoczesną i przyjazną dla wszystkich.

ZAANGAŻOWANA KADRA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INSPIRUJĄCA NATURA

BEZPIECZEŃSTWO

JAK SPEŁNIAŁO SIĘ MARZENIE…

Dzieje powstania Ośrodka h2o dowodzą, że gdy wiele osób dzieli wspólne marzenia – ich realizacja jest jedynie kwestią czasu.

Stowarzyszenie FALA (właściciel ośrodka) od 2002 roku zabiegało o kupno dawnego ośrodka wypoczynkowego dla górników w Kiczycach. Pomimo PRL-owskiego bagażu, wolontariusze działający w stowarzyszeniu poczuli, że jest to idealna przestrzeń dla organizacji eventów, wypoczynku i pobytów sportowych – zarówno na potrzeby stowarzyszenia, jak i do indywidualnego wypoczynku.

Miejsce to stało się własnością Stowarzyszenia Fala w 2007 roku. W ciągu niemal dekady, dzięki członkom i sympatykom stowarzyszenia, przekształcono nieco zaniedbany teren w nowoczesne miejsce wypoczynku, relaksu i doskonalenia się

WYJĄTKOWE MIEJSCE…

Niewielka miejscowość Kiczyce urzeka spokojem i ciszą. Leży u podnóża Beskidu Śląskiego, w otoczeniu wielu jezior.

Okolica sprzyja uprawianiu sportów wodnych i zaprasza do odkrywania piękna natury. Jeziora i rozległe lasy Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego stwarzają rewelacyjne warunki dla organizacji atrakcyjnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Ta lokalizacja sprawia również, że jest wymarzonym kierunkiem wypoczynku dla mieszkańców Aglomeracji Śląskiej.