POBYTY GRUPOWE

Wierzymy, że nikt nie jest samotną wyspą. Dlatego właśnie koncentrujemy się na tworzeniu przestrzeni do odkrywania – samych siebie, innych oraz otaczającego nas świata. Będąc gospodarzem wartościowych doświadczeń organizujemy aktywności, zajęcia oraz wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom.

WSZYSTKO NA MIEJSCU…

Ośrodek h2o to miejsce, w którym znajdziesz zarówno odpoczynek jak i pozytywną energię.

Tworzymy atmosferę i przestrzeń, w której z jednej strony grupy mogą budować wspólnotowość, a równocześnie każda osoba “może chodzić swoimi drogami”. Znajdziesz tu przestrzeń spacerową, własne jezioro, baseny, ścieżki rowerowe i biegowe. Twoja grupa skorzystać może z naszego komfortowego zaplecza sal konferencyjnych, kawiarni, wygodnych noclegów i smacznego jedzenia. Nasza przyroda i przestrzeń daje możliwość złapania oddechu w zabieganym życiu. Pomożemy twojej grupie w pełni skorzystać z dobrodziejstw natury poprzez aktywności oraz doświadczenie pełne wrażeń i przygody.

ORGANIZACJE NON-PROFIT…

Szkolenie i rozwój członków i pracowników organizacji non-profit są kluczową inwestycją.

Bez względu na to, czy planujesz przywieźć grupę na jeden dzień, weekend, czy dłużej, zapewnimy niezbędne warunki do wypoczynku, rozwoju, długich rozmów i inspirujących aktywności. Zrobiliśmy wiele, by Ośrodek h2o stał się obiektem, w którym wszyscy kochający bliskość natury i aktywny wypoczynek mogą, bez przeszkód realizować swój wymarzony plan pobytu. Zapewniamy nowoczesne miejsce wypoczynku, relaksu i doskonalenia się. Ponadto, dzięki naszemu zapleczu sportowemu i bogatej przyrodzie, jesteśmy znakomitą bazą dla pikników i imprez plenerowych.

SZKOŁY…

Znamy się na organizowaniu czasu młodym.

Potrafimy rozpędzić ich kreatywność, podsunąć pomysły na konstruktywne spędzanie czasu i wzbudzić “sportową żyłkę”. Skorzystaj z naszego doświadczenia lub zrealizuj własny pomysł na wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Blisko natury, nad czystymi akwenami, z komfortowymi warunkami wypoczynku i rekreacji – tutaj zrealizujesz wycieczki, z których młodzież wraca bogatsza o wspomnienia dobrze spędzonego czasu i nowe umiejętności.

INNE GRUPY ZORGANIZOWANE…

Wspólnie spędzony czas jest kluczowy dla trwałych przyjaźni, rozwoju i jedności.

Grupy taneczne, sportowe, językowe, naukowe. Jesteśmy idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i rozwoju swoich pasji i umiejętności. Dzięki bogatej infrastrukturze, z łatwością możesz zrealizować u nas intensywny plan nauki języka, zajęć tanecznych, sportowych, czy naukowych. A przyroda otaczająca nasz Ośrodek sprzyja pobytom miłośników natury, zwierząt i roślin.

FIRMY…

Jesteśmy miejscem, w którym Twoi pracownicy poczują się doskonale, a cele wydarzenia zostaną osiągnięte.

Dysponujemy zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym, które sprosta zarówno potrzebom małych firm, jak i korporacji. Wyjazd integracyjny, szkolenie czy konferencja – w Ośrodku H2O każdą z imprez przygotowujemy sprawnie i profesjonalnie. Pamiętaj – możemy zorganizować wydarzenie zarówno w budynkach, jak i w plenerze (dysponujemy 2 pawilonami do tego celu).

GOŚCIE INDYWIDUALNI…

Czego szukasz? Wyjazd z rodziną i przyjaciółmi, rodzinne święto?

Ośrodek H2O to doskonałe miejsce na indywidualny wypoczynek, rodzinny wypad wypadu czy wyjazd z grupą przyjaciół. Znajdziesz tu komfortowe warunki do spędzania czasu dokładnie tak, jak lubisz. Okoliczna przyroda sprzyja spacerom, a akweny wodne – uprawianiu sportu. Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną oraz wsparcie organizacyjne i doradcze. Skontaktuj się z nami i poznaj pełnię możliwości!

Szukasz dodatkowych atrakcji?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wyjątkowych dodatków – zobacz pełną ofertę.