POBYTY GRUPOWE

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego, gdzie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba, aby odpocząć, zrelaksować się i przeżyć niezapomniane chwile z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami.

Nasz ośrodek znajduje się wśród malowniczej natury, więc korzystanie w pełni z jej uroków jest wpisane w cenę. Las, jezioro, mnóstwo atrakcji. To mieszanka, która daje pewność, że ostatniego dnia będą Państwo żałować, że pobyt już się kończy.

GRUPY WSPÓLNOTOWE

GRUPY WSPÓLNOTOWE

Przygotowaliśmy trzy przyciemniane sale konferencyjne z tablicami flipchart oraz nagłośnieniem. Dodatkowo czeka na Państwa malownicze jezioro oraz przestrzeń z terenami zielonymi, gdzie można się wyciszyć i zrelaksować.

Na naszych gości czeka również przestrzeń gwarantująca intymność i regeneracyjny wypoczynek. Cicha, spokojna okolica wręcz “zaprasza” do spędzania i organizowania zamkniętych spotkań w różnych miejscach na terenie obiektu. A to wszystko okraszone jest smacznym jedzeniem, które ukoi podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy.

GRUPY TEMATYCZNE

GRUPY TEMATYCZNE

Przygotowaliśmy klimatyzowaną salę konferencyjną z nagłośnieniem, którą bez problemu możemy zamienić np. w miejsce do tańca. Miłośnicy natury również znajdą u nas “kącik” wypoczynku, ponieważ tuż za rogiem znajduje się las oraz jezioro objęte obszarem NATURA 2000. To doskonała okazja do obcowania z przyrodą i edukacyjnych wycieczek do akompaniamentu “śpiewających” ptaków. Na gości czeka również bogata infrastruktura, kreatywne programy aktywności i pełne wyżywienie wchodzące w zakres pobytu.

ORGANIZACJE NON-PROFIT

ORGANIZACJE NON-PROFIT

Będą mogły skorzystać z trzech dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. W każdej z nich znajdują się flipchart oraz nagłośnienie. Sale są przyciemniane, a dodatkowo do dyspozycji gości są dwa namioty, gdzie można organizować spotkania na świeżym powietrzu.

Dla gości przygotowaliśmy również przestrzeń gwarantująca intymność i możliwość organizacji zamkniętych spotkań w różnych miejscach na terenie obiektu. Wszystko w okrasie smacznego jedzenia i spokoju ducha przy jednym stole.

GRUPY SPORTOWE

GRUPY SPORTOWE

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym trzy boiska:

  • tartanowe (wielofunkcyjne)
  • trawiaste
  • do siatkówki plażowej

Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się: drzewo wspinaczkowe, kule sferyczne i łuki, które gwarantują niezapomniane wrażenia dla najmłodszych.

Ale przestrzeń dla aktywnych, to nie wszystko. Na naszych gości czekają również liczne i unikatowe miejsca, które łączą edukację i integrację z przyrodą, dając gwarancję niezapomnianej przygody.