SCHOOL TRIPS

Znamy się na organizowaniu czasu młodym. Potrafimy rozpędzić ich kreatywność, podsunąć pomysły na konstruktywne spędzanie czasu i wzbudzić “sportową żyłkę”. Skorzystaj z naszego doświadczenia lub zrealizuj własny pomysł na wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Ośrodek h2o powstał z myślą o rozwoju potencjału młodych ludzi. Jest wymarzonym miejscem dla poszukiwaczy wodnych i lądowych aktywności oraz miłośników przyrody. Blisko natury, nad czystymi akwenami, z komfortowymi warunkami wypoczynku i rekreacji – tutaj zrealizujesz wycieczki, z których młodzież wróci bogatsza o wspomnienia dobrze spędzonego czasu i nowe umiejętności.

Dzięki młodzieńczej energii oraz współpracy specjalistów z różnych zakątków Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych, stworzyliśmy unikalne miejsce dla aktywnego relaksu i rozwoju. Umiejscowiliśmy je na obszarze, którego urok można odkrywać bez końca.

0

UCZESTNIKÓW NASZYCH WYCIECZEK

0

ZORGANIZOWANYCH WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH

0

ZORGANIZOWANYCH WYCIECZEK KILKUDNIOWYCH

0

INSPIRUJĄCYCH ATRAKCJI I PROGRAMÓW

PROGRAMY

Szkoła Podstawowa: klasy 1-3

OBUDZIĆ ODWAGĘ

Pobyt daleko od domu to sprawdzian dojrzałości i odwagi. Często dość trudny dla dzieci w wieku szkolnym. Sprawimy, że poczują się doskonale, a proponowane aktywności całkowicie je pochłoną!

Szkoła Podstawowa: klasy 4-8

ROZBUDZIĆ KIEŁKUJĄCE TALENTY

Młodzież pod koniec szkoły podstawowej często dopiero odkrywa swoje pasje i uświadamia predyspozycje. Lubi mieć wybór. Warto przedstawić jej szeroki wachlarz aktywności, które mają szansę stać się źródłem satysfakcji i obudzić nowe umiejętności.

Szkoła średnia

ZACIEKAWIĆ PRZYSZŁYCH SPECJALISTÓW

U progu dorosłości pragnie się spędzać czas po swojemu, dlatego proponując wypoczynek młodzieży, trzeba dobrze znać jej preferencje. Licealiści i uczniowie technikum docenią szczególnie takie zajęcia, które będą dla nich wyzwaniem.

Masz pytania?

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz przekażemy Ci spersonalizowaną ofertę.

Cennik

Wszystkie powyższe scenariusze można łączyć w pakiety, planując wycieczkę kilkudniową.