20.07-24.07 2020

Rejestracja do 10 lipca: 300 zł/os

9-14 lat

Wielkie Igrzyska

To pierwszy obóz w historii naszego Ośrodka, którego program zostanie zrealizowany Online. Chcemy by każdy z nas pozostał bezpieczny, ale nie chcemy przegapić obozowej zabawy jaką zawsze zapewniamy!

Przykładowy dzień obozu Online

  • 9:00 – 11:00ZOOM ( Zajęcia Przyjdź i zobacz; aktywność sportowa)
  • 11:00 – 13:00Łowisko w Ośrodku h2o
  • 13:00 – 14:00Przerwa obiadowa
  • 14:00 – 15:00ZOOM (Warsztat)
  • 15:00 – 18:00Obowiązki domowe, czas wolny
  • 18:00 – 19.00Kolacja
  • 19:00 – 20:00Aktywność wieczorna

O programie obozu

PAKIET STARTOWY – Każdy uczestnik otrzyma paczkę wysłana kurierem z pakietem startowym. W środku będą znajdowały się materiały potrzebne do aktywności realizowanych podczas zajęć online, ale także alternatywy jak spędzić czas wolny. Znajdzie się też tutaj upominek i drobne prezenty, dla każdego uczestnika.

ZAJĘCIA Online – Głównie program obozowy będzie realizowany na darmowej platformie ZOOM. Jest ona łatwa w obsłudze. W razie jakichkolwiek trudności nasz zespół chętnie wam pomoże! Zajęcia będą nastawione na interakcje i wspólne doświadczenie tematu Igrzysk sportowych. Chcemy by program był jak najlepiej dopasowany do waszych potrzeb. A jeśli obawiacie się drodzy rodzice o czas jaki wasze dzieci spędzą przed komputerem czy telefonem – chcemy was uspokoić – zrobimy wszystko co w naszej mocy by czas ten był jak najbardziej aktywny i owocny.

Dodatkowo, dla chętnych istnieje możliwość zapisu na zajęcia z wartościami chrześcijańskimi.

WYCIECZKA RODZINNA – w ramach ceny jest też przewidziane skorzystanie z bogactwa naszego ośrodka jakim jest jezioro. W dogodnym dla was terminie chcemy udostępnić wam doświadczenie jakim będzie wędkowanie. Nie musicie się martwić brakiem sprzętu – przygotujemy go dla was! Będzie też możliwość skorzystania z bogactwa naszego Ośrodka, takich jak wędkowanie, basen, przestrzeń zielona, gokarty, miejsce na ognisko. Będzie to przestrzeń gdzie wasza rodzina będzie mogła spędzić wspólnie dzień.

Masz pytania?

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
tel. 506 680 540
e-mail: obozy@osrodekh2o.pl

Dodatkowe informacje

Aby wziąć udział Wielkich Igrzyskach Online będziecie potrzebowali urządzenie elektroniczne (komputer, laptop, tablet bądź telefon) z dostępem do Internetu oraz zainstalowanym programem ZOOM.

REJESTRACJA