OŚRODEK

Są miejsca, w których wystarczy pojawić się raz, by chcieć wciąż do nich wracać. Właśnie w Kiczycach odnaleźliśmy przestrzeń do spełniania marzeń. Zrobiliśmy wiele, by Ośrodek h2o stał się obiektem, w którym wszyscy kochający bliskość natury i aktywny wypoczynek będą mogli bez przeszkód realizować swoje pasje.

NOCLEGI…

Dysponujemy 162 miejscami noclegowymi przez cały rok.

W Ośrodku można zamieszkać w pokojach 2- i 3-osobowych o podwyższonym standardzie. Pozostałe miejsca noclegowe znajdują się w domkach. Każdy z nich ma 2 lub 3 pokoje oraz łazienkę i mieści 3-7 osób.

Na parterze Ośrodka znajduje się recepcja, która jest zawsze do dyspozycji gości. Obiekt jest w pełni przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych. Dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi jest bezpłatny, podobnie jak miejsce na jednym z dwóch dużych parkingów.

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

POSIŁKI I IMPREZY…

W nowoczesnej restauracji serwujemy starannie przygotowane posiłki. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i używamy świeżych składników najwyższej jakości.

Restauracja mieści 100 osób. Przylega do niej duży taras, który latem również może służyć jako dodatkowa przestrzeń dla uczestników wydarzenia.

Oprócz restauracji w Ośrodku jest przytulna kawiarnia, serwująca lody, ciasta i oczywiście doskonałą kawę. Mieści do 30 osób i również dysponuje wyjściem na taras.

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

ZAPLECZE SPORTOWE I REKREACYJNE…

W sezonie letnim nasi goście mogą korzystać z 2 basenów otwartych oraz specjalnego brodzika dla dzieci. Ośrodek ma bezpośredni dostęp do jeziora, w którym można nie tylko pływać, ale równiez uprawiać wszelkie sporty wodne.

Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wędkarski. W pobliżu jest wiele tras narciarskich i wyciągów, dlatego Ośrodek to doskonałe miejsce również na zimowiska.

Są tu także 3 doskonale utrzymane boiska: do gry w koszykówkę, piłkę nożną oraz siatkówkę plażową. Do dyspozycji gości są również łuki sportowe i tarcze do strzelania. Na miejscu można także zagrać w bilard, piłkarzyki i tenis stołowy.

Przygotowaliśmy wiele miejsc do grillowania oraz rozpalania ogniska. Wokół ośrodka przebiega mnóstwo atrakcyjnych tras, sprzyjających spacerom, wycieczkom rowerowym i uprawianiu Nordic Walking.

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.

CENTRUM KONFERENCYJNE…

Oprócz 3 sal konferencyjnych na 30, 100 lub 160 osób, umożliwiamy zorganizowanie konferencji w plenerze, z wykorzystaniem pawilonów namiotowych o powierzhcni 144 m2 oraz 400 m2.

Dysponujemy nowoczesnymi projektorami, sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym oraz innymi udogodnieniami, które można wykorzystywać podczas organizowanego wydarzenia.

Przy salach znajduje się lobby, w którym zorganizujemy na życzenie bufet kawowy.

Ośrodek h2o - Ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny h2o.